11.C Matek-Info Tagozat
Bejelentkezs
Felhasznlnv:

Jelsz:
SgSg
Regisztrci
Elfelejtettem a jelszt
 
Chat
 
Szavazz! :)
Lezrt szavazsok
 
tletek
[Friss hozzszlsok] [666-647] [646-627] [626-607] [606-587] [586-567] [566-547] [546-527] [526-507] [506-487] [486-467] [466-447] [446-427] [426-407] [406-387] [386-367] [366-347] [346-327] [326-307] [306-287] [286-267] [266-247] [246-227] [226-207] [206-187] [186-167] [166-147] [146-127] [126-107] [106-87] [86-67] [66-47] [46-27] [26-7] [6-1]

2006.06.04. 13:22 Idzet

Ht, mondjuk az h elitteb...elgondolkozok rajta :))) A Mester 3as az a tuti ennyi a lnyeg! Amugy meg ehhez senkinek semmi kze!


2006.06.04. 12:40 Idzet
Elitebb tagok?Ht ezt meg honnan vetted?A MEster 3asunk csak azt jelkpezi hogy nagyon jba vagyunk,nem azt hogy brmivel tbbet rnk a tbbieknl,szal ezt benzted!Gina

2006.06.04. 10:25 Idzet

mekkora baj hogy nem akarja a kpeit ltni az oldalon!Ezrt kell piszklni?Nem csodlom hogy nem vlalja fel ezt az osztlyt ugyebr "elitebb tagok" csak tudnm ti mibe vagytok jobbak nlunk!


2006.06.03. 22:01 Idzet
Ahhha...szval nem meri felvlalni az osztlyt, elg cink, de nem baj, tle mr megszokhattuk, mint tudjuk. s persze mindenki magbl induljonk...Ugye Zita?

2006.06.03. 11:05 Idzet
Zitrol mr nincs kp fenn az oldalon krse miatt...

2006.06.03. 10:33 Idzet
Sziasztok!Zita vagyok.Csak azrt rok,h.lcike szedjtek le a kpeket rlam...nagyon ksznm!Szika!

2006.06.01. 18:50 Idzet
A JANI RTA AZT:)Amgy...tuti vmi E-s baszogat minket,kis szenya:)Gina

2006.05.31. 16:38 Idzet
Hehh...nevetsges.... :) Most ki is ez a kis gecc, aki itt pofzik? Stt! Nem is rdekel... :)Martina voltam

2006.05.31. 15:27 Idzet
Ht szerbusztok miert engeditek h ilyen kisg..  olcsanak tikteket??? -> Ki vagy aki eztet irotta nknk:P Egyb. ez nem igazn olts.. ez a kicsinyes elmjnek a tartalma.. :D Flek hogyha vissza "oltjuk" akkor srva fakad :D
Bogi

2006.05.31. 15:15 Idzet
Akinek nem tetszik az osztly KAPJA BEEE:)

2006.05.31. 15:15 Idzet
Ht szerbusztok miert engeditek h ilyen kisg..  olcsanak tikteket???

2006.05.29. 18:21 Idzet
Vglis Bogi igazad van! Tudod ezeket az oltsokat a google-ben tallta, aztn a google szerkesztsge meg nem frissti, s a hlyje mindig ugyanazt azoltst copy-za ki...sznalmas! Ajnlom figyelmedbe az "idita gnmok" klubbjt! :) Ott megtallod a helyed, n bisztos vagyok benne! Jah s jobb, ha nem rsz r semmit, mert tudjuk r a vlaszt, csak lentebb kell olvasnunk 3 sorral..szval bjjl el! Martina

2006.05.29. 18:13 Idzet

Haggyad Martina ne foglalkozz vele... Gondolj bele... Ezeket most monnya neknk vki olyan aki:
-akkora segg hogy a nevt se vllalja
- ugyanazta szveget nyomja, szal mg rendesen oltani se tud

Az ilyen emberekrl nem kell tudomst venni... Ha maj nagyon idegel mr ez a monoton "jajj de csuunyk vagytook" szveg akkor trlgetem a fassgait.... minek olvassam el 1000szer amikor "szdni" akar... SZNALMAS VAGY CSVKM :D
Bogi


2006.05.29. 16:01 Idzet

Anyd a csnya te idita! Kikrem magamnak, n nem vagyok az! Meg a tbbiek se... mr megint te vagy aki geci nzen irogatott? Sznalmas! ugyis tudjuk ki vagy! Martina


2006.05.29. 10:18 Idzet
uristen ti ossze szakadt vagina valadekok hogy neztek ki?!!!!!

2006.05.28. 22:25 Idzet
:D csunnyaaaaaa npsg

2006.05.28. 21:17 Idzet
Ki ez a tapl?? vmi idita barom! Nyugi Gina n is tm! Martina

2006.05.27. 22:39 Idzet
Vkit nagyon megtk:)))Gina

2006.05.27. 21:17 Idzet
Hlye kurvk... --> ezt ki rta? :D s kire? s mirt? s hogy? s hol?:D s mikor? s mg fel tudnk tenni egy rakat hasonlo krdst... de plz irjtok mr al ha irtok ide vmit.. kszee
Bogi

2006.05.27. 15:11 Idzet
Hlye kurvk

[Friss hozzszlsok] [666-647] [646-627] [626-607] [606-587] [586-567] [566-547] [546-527] [526-507] [506-487] [486-467] [466-447] [446-427] [426-407] [406-387] [386-367] [366-347] [346-327] [326-307] [306-287] [286-267] [266-247] [246-227] [226-207] [206-187] [186-167] [166-147] [146-127] [126-107] [106-87] [86-67] [66-47] [46-27] [26-7] [6-1]

 
Id
 
Naptr
2026. Jnius
HKSCPSV
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
<<   >>
 
Mi :-)
 
Hanyadik vagy?
Induls: 2005-03-23
 
Kis Segtsg
 
A ht animcija/kpe
Andi nem neked szl
 

Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom